Mesai Saatleri - Sabah 08:30 - Akşam 18:30

Rüzgar Bobinaj Hakkında

BİZ KİMİZ.?

Rüzgar Motor Bobinaj

Elektrikli El Aletleri Tamir Bakım Servisi

Bobinaj sektöründe 25 yıldır hizmet veren Rüzgar Bobinaj edinmiş olduğu engin tecrübe ve bilgisiyle bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek sektördeki saygın ve belirgin yerini almıştır. Firma olarak gelecek hedeflerimize kaliteden asla ödün vermeden dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile çalışmak prensibine bağlı kalarak hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bobinaj, motor sarım sektöründe kazanmış olduğumuz konumumuzu korumak ve daha ileriye götürmek için özverili ve iddialı çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz.

Bu doğrultuda referanslarımız müşterilerimizdir ilkesinin özünden hareketle müşteri portföyümüzün kapsamını süratle genişletmekteyiz. Firmamız kurulduğu günden itibaren kaliteli ve hızlı servis hizmeti anlayışı ile hizmet vermektedir.Bu anlayışlı her türlü elektrik motoru tamiri , bakımı, bobinaj sarımı ve onarımı işlerini yapmaktayız.

Hizmetlerimiz arasında A.C motor sarımı, D.C motor sarımı, Alternatör sarımı, Orta gerilim motor sarımı, Elektro magnet bobin sarımı , Özel fren ve kavramı bobin sarımı, Transformatör sarımı, Kaynak makinesi sarımı, Alçak gerilim – Orta gerilim – Kuru tip trafo sarılımları Her marka su pompası, hidrofor, yüksek basınçlı santrafüj, kademeli ve salyangoz tipi pompa bakım ve revizyonu yapılmaktadır. Genleşme tankları, eşanjör bakımları ve yenileme hizmetleri yerinde yapılmaktadır. Firmamız kalitesinden ödün vermeden (24 Saat ) hizmet vermektedir.

Serkan Yücel
Elektrik Motorlari
01

Rüzgar Bobinaj

El Aletleri
02

Rüzgar Bobinaj

03

Rüzgar Bobinaj

Elektrik Motorlari
01

Elektrik Motorlari

El Aletleri
02

Dalgıc Pompaları

Elektrik Motorları
03

El Aletleri

0+ Yıl
Deneyim & Tecrübe
0+
Teknik Personel
Mutlu Müşteri
0+
Tamiri Yapılan Malzemeler

BOBİNAJ VE MEKANİK TECRÜBELİ, GÜVENİLİR, HIZLI, HİZMET